AHL1200

AHL 1200 OTOMATİK ASKI MAKİNESİ

AHL 1200 Poly-clip' in tam otomatik FCA serisi Klips makineleri ile uyumlu olarak çalışır. 1220mm uzunluk ve 33mm kalınlığa kadar tüm fırın arabası çubukları ile uyumludur. Ağırlığı 3,5kg ve boyu 650mm ye kadar tek baton ürünleri veya 880mm boya kadar olan zincir salam, sucuk v.s. baton ürünleri askı iplerinden eşit aralıklarla fırın çubukları üzerine asarak dizer.

Geniş bir kullanım aralığı bulunan sistem, FCA klips makinesine göre değişken, maksimum 100mm kalibreye kadar ürünleri asabilir. Kesintisiz çalışma imkanı sağlayan sistem dakikada 100 askı yapabilir. Beher çubuk üzerine, ürün kalibresine bağlı olarak  6 ila 38 adet , dokunmatik ekrandan ayarlanabilen sayıda ürün asmak mümkündür.

Önden çubuk yüklemeli makineden çıkan (8 adede kadar) bitmiş ürün asılı çubuklar işçi tarafından alınması için bekleyebilir.  

AHL nin konveyör hızı kademesiz olarak ayarlanabilir.Sağlam ve rijit yapıdaki makine, ağır ve büyük ürünlerle de kolaylıkla çalışabilmektedir. Servis ve bakımı kolaydır.  Tamamen paslanmaz çelik yapı yanında FCA klips makinesinden ayırmadan temizlenebilirlik makinenin hijyenik dizayn üstünlüğüdür.