TSCA 65

TSCA65 & HDP OTOMATİK TRANSFER KILIF KAYNAK VE KLİPS MAKİNESİ - (MASTICS VERSION) & HDP DOZAJLAMA ÜNİTESİ

Poly-clip System' in Tam Otomatik TSCA makinesi sayesinde, her türlü macun kıvamındaki maddeler; yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri, patlayıcılar, dental ve kimyasal dübel maddeleri veya çift komponentli ürünler, temiz ve sızdırmaz bir şekilde paketlenebilmektedir.

Makine üzerine takılan 2300m ye kadar (65µm) ulaşan rulo halindeki folyolar kılıf boru şeklinde kaynaklanır ve doluma hazır hale getirilir.Dolum porsiyonu tamamlandıktan sonra makine üzerindeki klipsleme kısmı tarafından her iki ucu sızdırmaz ve emniyetli bir şekilde kapatılır.

Bugün Dünya' nın tanınmış firmalarının Poly-clip TSCA makinesini tercih etmelerinin nedeni, hazır klips kullanan makinede üretilen ürünlerin, hiçbir şekilde hava almaması dolayısı ile uzun raf ömürlü olmalarıdır. Geleneksel kartuş doluma göre, TSCA  hem ambalaj hem de üretim maliyetlerinizi düşürmektedir.

TSCA makine ile birlikte uyumlu çalışan HDP volumetrik dozajlama ve fıçı presi ile hidrolik ünite opsiyonları da mevcuttur. İşletmenizde mevcut diğer dozajlama sistemleri ile birlikte de çalışabilir.