KLİPSTE KALİTE

Klipste emniyet çıtanızı bir kademe yukarı kaldırın!

Sistemli Orijinal-Kalite ürünlerinizi korur! 

Komple sistem - Makine, Klips kapamalar, Askı ipleri ve Etiketler - hepsi tek elden - verimli ve sorunsuz üretimi garantiler. Poly-clip System Orijinal ürünleri en yüksek kaliteyi garanti eder. 

Üretim en yüksek, katı kalite kurallarına tabidir ve ISO 9001:2008 e göre sertifikalandırılmıştır ve optimum bir biçimde üretim prosesine uyarlanmıştır. Sadece Poly-clip System 'in Orijinal-Klipsleri SAFETY-CLIP SYSTEM e göre üretilmektedir. 

"Konuşan Klips"  :  R-ID Klips 

Korsan ürünlere karşı güvence ve klipslemede daha fazla otomasyonu yeni R-ID Klips sağlar. Burada RFID-Teknolojisinden faydalanılmaktadır, Klips makinesi ile doğrudan iletişim sağlanmaktadır. Yeni geometrisi sayesinde ve uygun plastik kılıf kullanımı ile bakteri geçirmez kapama da mümkün olduğu belgelenmiştir.  

Ürün çeşitliliğindeki büyük arz  her talebe cevap veriyor

Metal dedektörlü üretimler özellikle Poly-clip System Plastik-Klips kullanımına çok uygun. Plastik-Klipsler  PLASTI-CLIP LINE makinelerde kullanım için dizayn edilmişlerdir ve  tavuk, unlu mamüller, meyva, sebze ve diğer birçok ürünlerin poşet ve fileler içinde emniyetle ambalajlanmasını sağlarlar.