GIDATEK MAKİNE TİCARET LTD. ŞTİ.
HAKKIMIZDA

 

ŞİRKET  PROFİLİ

 

GIDATEK Makine Ticaret Ltd.Şti.  Alman  Process – Pack International GmbH & Co.KG’ nin Türkiye  kuruluşudur. Klips Makineleri,  Klips ve Askı iplerinden oluşan komple sistem ile Dünya' nın lider üreticisi  olan Poly-clip System;  bir yüzyıla yakın geçmişi ile, konusunda uzman, öncü bir şirkettir. 

Mart 2002  den bu güne  İstanbul’da  faaliyet  gösteren şirketimiz  öncelikle  Et , Tavuk ve Et ürünleri sektörüne  yönelik olmak üzere, hertürlü et işleme, ambalaj ve paketleme gereksinimleri için;  et işleme makineleri, klips makineleri, vakumlu dolum makineleri, sosis dolum ve askı sistemleri, komple üretim hatları, buharlı pişirme fırınları, üniversal fırınlar, klimatik fermentasyon odaları, buharlı tütsüleme , soğuk tütsüleme sistemleri ve bunların orijinal yedekparçaları,  sarf malzemeleri klips, askı ipi  temini yanında düzenli servis ve bakım hizmeti de sunmaktadır.

GIDATEK Makine ayrıca Dünya' nın lider firmaları , dolum ve porsiyonlama sistemleri makine üreticisi Albert HANDTMANN Maschinenfabrik GmbH & Co. KG firması, Et işleme makineleri, komple üretim hatları, Maschinenfabrik LASKA Gesellschaft m.b.H., Enjeksiyon ve vakum tumbler makineleri konusunda dünya lideri GÜNTHER Maschinenbau GmbH firmasının, satış pazarlama ve servisini vermektedir.

 ÜRÜNLER

Tam /Yarı  Otomatik Çift Klips Makineleri, Manuel / Otomatik Tek Klips Makineleri, Transfer Kılıf Kaynak / Klips Makinesi , Tavuk Poşetleme / Klips Makineleri ,  Orijinal Poly-clip Rulo ve Şerit Klipsler , Askı İpleri ve etiketleri . (www.polyclip.com)

Vakumlu dolum ve porsiyonlama makineleri, Yüksek vakum dolum ve porsiyonlama makineleri, Üretim Otomasyon sistemleri, Sosis dolum ve askı sistemleri, Con-pro dolum sistemleri, Kıyma-Köfte üretim hatları, Dozajlama sistemleri   (www.handtmann.de)

Sosis salam emülsiyon hatları, Vakumlu/Soğutmalı Mikserler, Variomikserler, Vakumlu/açık hazneli/Inline Emulsifierler, Salam/Sucuk kesme makineleri , Giromatic Doğal mangal, muz ve Baton sucuk iple bağlama makineleri (www.inotecgmbh.de)

Et işleme makineleri, Kuter makineleri, Kıyma ve Karıştırıcılı Kıyma makineleri, Donuk et kesme ve parçalama makineleri, Sosis - Salam Emulsiyon makineleri, Karıştırıcılar, Komple üretim hatları, (www.laska.at)

Servo Enjeksiyon Makineleri, Mikser & Tumbler Makineleri (Vakumlu, Soğutmalı/Soğutmasız), Salamura Hazırlama Tankları (www.guenther-maschinenbau.de)

 Tüm Dünya’da 100 den fazla  ülkede kendi şirketleri  veya  temsilcileri vasıtası ile uluslararası faaliyet gösteren Process- Pack International  Türkiye’de GIDATEK  MAKİNE  ile müşterilerine hizmet vermektedir.