GIDATEK MAKİNE TİCARET LTD. ŞTİ.
ISO 22000

Emniyet herşeyden önde gidiyor – Poly-clip System' in Klips ve Askı ipi üretimi

ISO 22000 e göre sertifikalandırıldı 


Poly-clip System yeni bir Kalite ve Hijyen standartı uyguluyor.

Müşterilerine mümkün olan en iyi kaliteyi sunmak üzere , özellikle gıda maddeleri emniyeti açısından , Poly-clip System kalite yönetim sistemini ISO 22000 e göre sertifikalandırmaya, tüm uluslararası gıda maddeleri zincirinin standardına uymaya karar verdi. ISO 22000 Klips ve Askı ipi üretiminin tüm proseslerinin bağımsız ve düzenli olarak denetlenmesini emniyete alıyor ve böylece gıda maddeleri üreticilerine çok daha yüksek bir güven sağlıyor. Çünkü emniyet Poly-clip System için herşeyden önde geliyor. 

2005 yılında devreye girmesiyle ISO 22000 sertifikası sayısız milli normları kapsamlı, ancak kolay anlaşılabilir şekilde Dünya' ca kabul görmüş normlarla uyumlu hale getiriyor. Tüm kalite güvence proseslerinin uluslararası şartlara uyumunu güvence altına alıyor. Ayrıca yine uluslararası kabul görmüş HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) gıda emniyeti şartlarını da yerine getiriyor. ISO 22000  FSSC 22000 normlarının çekirdek unsuru, ve Global Gıda Emniyeti İnsiyatifi (Global Food Safety Initiative -GFSI) tarafından tanınmış gıda maddeleri normu, ki bu norm ayrıca büyük uluslararası gıda üreticileri zincirlerinin özel şartlarını da yerine getirmektedir. Sadece nihai son ürünü kontrol etmek yerine ISO 22000 ön proseslere de müdahale etmektedir.Bu potensiyel tehlikeleri zamanında tesbit etmeye ve önleyici tedbirlerle sakınmayı veya elemeyi sağlamaktadır.

ISO 22000 Standartlarının hedefleri

  • Üretim ve sevkiyatın tüm  aşamalarında gıda maddeleri emniyetini arttırmak,  ürün emniyetini arttırarak buna bağlı ürün sorumluluğu riskleri azaltmak. 
  • Müşteri ve Tüketicilerin güvenini güçlendirmek amacıyla , tüm Dünya'ca kabul görmüş gıda maddeleri yönetimi çerçevesinde , üniter bir sertifika sisteminin uygulanması. 

 

Poly-clip System  Klips-Sistem-Çözümlerinde Dünya' nın lider firmasıdır. 


Daha fazla bilgi için:

info@gidatek.com.tr