GIDATEK MAKİNE TİCARET LTD. ŞTİ.
clip-tube

Clip-tube ® Alman Ambalaj Ödülü 2012 yi kazandı

                                                

Satış ambalajları kategorisinde, Poly-clip System' in yeni ve akıllı ambalaj çözümü clip-tube® , ünlü Alman Ambalaj Ödülü, 2012 yi kazandı. Bağımsız Jüri her yıl yenilikçi ve öncü ambalaj fikirlerini ödüllendiriyor.

Poly-clip System 'in Clip-tube®  ile şık ve modern bir ambalaj çözümü için tüm gereksinimleri kapsamlı olarak karşılamak mümkün.Hamur kıvamındaki ürünlerin açılması, dozajlaması ve saklanmasında benzersiz avantajları ile geleneksel tüpler ve kartuşlar için ideal bir alternatiftir. Clip-tube® orijinalliği garantileyen (Clip) kapamalı bir kılıf  ile emniyet sistemli vidalı kapaktan oluşuyor. Hafifçe bastırarak hava almadan ürünün çıkmasını sağlamasının yanında tüp gövde malzemesi olarak esnek folyo kullanılmış olması ürünün tamamının boşalmasını ve sonunda daha düşük miktarda atık malzeme kalmasını sağlamaktadır. Ürün çıkış nozulünün sivri formu içeriğin hassas dozajlanmasını sağlamaktadır - ve silindirik ambalaj formu yerden çok daha tasarrufludur.

Akıllı ambalajlara eskiye oranla çok fazla talep vardır, çünkü bugün hem hesaplı hem de hijyenik ambalajlama için mevcut kaynakların daha tasarruflu kullanılmasına, tüketicilerin ellerine kullanım sırasında daha avantajlı, yerden tasarruflu ve de çevre dostu ürünler verilmesine çalışılmaktadır.

Poly-clip System' in TSCA -Kılıf Kaynak Klips Makinesi; HDP Hidrolik Dozaj pompası veya Dolum makinesi ve CBS Kapak Takma Sistemi birlikte clip-tube® ün otomatik ambalaj hattını oluşturmaktadır.Her iki ucu klipsle kapalı bir kılıf (clip-pak®) ın üzerine bir omuzlayıcı parça yapıştırılmaktadır. CBS -Besleme otomatı modüler bir yapıdadır, her istasyonda farklı parçalar takılmaktadır.Örneğin dozajlama nozülü, Vidalı kapaklar veya Euro-Askılar.

Alman Ambalaj Ödülü

Alman ambalaj ödülü yaklaşık 50 yıldır en yaratıcı ambalajlara ve ambalaj çözümlerine verilmektedir. Kazananlar Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığının şemsiyesi altında şeffaf başarı kriterlerine göre belirlenmekte ve ödüllendirilmektedir. Tüketiciler, Müşteriler, Yan sanayi ve uzmanlar için Alman Ambalaj Ödülü bugün yüksek kalitenin ve ödüllendirilmiş yaratıcılığın aranan gerçek bir kalite belgesi haline geldi.

Alman Ambalaj Ödülü uluslararası, sektörler- ve malzeme ötesi bir başarı yarışması. Her yıl bağımsız bir jüri tarafından yedi farklı kategoride dağıtılmakta ; yaratıcı ve geleceği belirleyecek ambalaj fikirleri ödüllendirilmektedir. Ödül alanlar ayrıca Dünya Ambalaj Organizasyonunun Dünya Yıldızı-Yarışmasına katılma hakkını da elde etmektedirler. Daha fazla bilgi için: www.verpackungspreis.de